Specialista na Caorle, Itálie... tel. 487 761 001

Lastminute


Muzikál MADAGASKAR

!! Speciální nabídka !!

Vydejte se na dobrodružnou cestu s vašimi oblíbenými zvířátky z filmu Madagaskar – s Martym, Alexem, Melmanem a Glorií a mnoha dalšími.
Poprvé naživo a v češtině!
Pojďte jejich cestu do divoké Afriky zažít společně s nimi – již na podzim 2017. Vás a vaše děti čeká strhující podívaná – kouzelná výprava, světelná show, velkolepá choreografie, propracované kostýmy, známé písně (I Like to Move It - Já tak rád trsám trsám a další) i dojemný příběh o cestě ze ZOO z New Yorku až do divočiny na Madagaskaru.

07.10.2017

1 290,- Kč / osoba / 1. a 2. řada 

Více zde ...
 

Muzikál IAGO

!! Speciální nabídka !!

Muzikál podle Shakespearova Othella. Geniální klasické drama přenesené hudbou do žhavé současnosti. A vyprávěné tak, jak ho prožívá Shakespearův nejslavnější zloduch IAGO. Budete ho milovat.
Cena zahrnuje autobusovou dopravu Česká Lípa – Praha a zpět, vstupenku na představení (sedadla ve 4. řadě) a technický doprovod.

15.12.2017

1 200,- Kč / osoba

Více zde ...

 

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CAORLE (ITÁLIE)

!! Nabídka !!

Nabízíme autobusovou dopravu do Caorle (Itálie) s odjezdem každou středu a pátek.
Doprava je zajištěna kvalitními, moderními a klimatizovanými autobusy našich smluvních partnerů. V každém autobuse je DVD, toaleta a během cesty je možnost zakoupení nápojů.

Nástupní místa TRASA A: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Neratovice, Mělník, Praha - Černý Most, Benešov, Humpolec, Tábor, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice, Kaplice, Dolní Dvořiště
Nástupní místa TRASA B: Česká Lípa, Nový Bor, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Moravská Třebová, Šumperk, Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

 

1 800,- Kč / osoba / odjezd středa
1 900,- Kč / osoba / odjezd pátek

Letáček


Aktuální informace

Katalog ke stažení

Naši parnteři

Facebook

Denně aktuální Lastminute nabídky zájezdů do Itálie - Caorle (VE).