Specialista na Caorle, Itálie... tel. 487 761 001

Lastminute


Caorle (Itálie): hotel Bortoluz

!! LastMinute nabídka !!

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování v hotelu na 7 nocí, polopenzi v hotelu Luisa, lůžkoviny, ložní prádlo a ručníky, služby hotelu Luisa (bar - platba možná v CZK nebo poukázkami, točený Gambrinus, kofola), neomezený WiFi internet, zapůjčení jízdních kol, denní úklid, služby delegáta CK a pojištění CK proti úpadku.

14.06. - 23.06.

7 200,- Kč / osoba
 - 500,- Kč / osoba vlastní dopravou

Více zde …
 

Caorle (Itálie): 6 dní u moře

!! LastMinute nabídka !!

Pojeďte s námi a užijte si prodloužený víkend plný sluníčka a moře!
V ceně je zahrnuta doprava dálkovým klimatizovaným autobusem, 5 nocí v hotelu Catto-Suisse, polopenze v hotelu, služby hotelu (bar - platba možná v CZK nebo poukázkami, točený Gambrinus, kofola), uvítací polévka, ložní prádlo a ručníky, neomezený WiFi internet, zapůjčení jízdních kol, služby delegáta CK a pojištění CK proti úpadku.

14.06. - 21.06.

6 900,- Kč / osoba

Více zde … 

Caorle (Itálie): hotel Catto-Suisse

!! LastMinute nabídka !!

Ubytování v hotelu se snídaní na 7 nocí v klimatizovaném pokoji s balkónem. Dále je v ceně je zahrnuta autobusová doprava, uvítací polévka, ložní prádlo, ručníky, neomezený WiFi internet, zapůjčení jízdních kol, denní úklid, služby delegáta CK a pojištění CK proti úpadku.

14.06. - 23.06.

8 200,- Kč / osoba na 1. a 2. lůžku
7 900,- Kč / dítě do 12 let na 3. lůžku
4 500,- Kč / osoba na 4. lůžku
 - 500,- Kč / osoba vlastní dopravou

Více zde … 

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CAORLE (ITÁLIE)

!! Nabídka !!

Nabízíme autobusovou dopravu do Caorle (Itálie) s odjezdem ve středu, pátek a neděli (neděle pouze v prázdninové termíny).
Doprava je zajištěna kvalitními, moderními a klimatizovanými autobusy našich smluvních partnerů. V každém autobuse je DVD, toaleta a během cesty je možnost zakoupení nápojů.

Nástupní místa TRASA A: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Neratovice, Mělník, Praha - Černý Most, Benešov, Humpolec, Tábor, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice, Kaplice, Dolní Dvořiště
Nástupní místa TRASA B: Česká Lípa, Nový Bor, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Moravská Třebová, Šumperk, Olomouc, Prostějov, Brno, Mikulov

 

1 900,- Kč / osoba

 


Aktuální informace

EXOTICKÉ ZÁJEZDY

Od 01.04.2019 rozšiřujeme náš tým o specialistu na exotické zájezdy.

MUZIKÁLY

Darujte svým blízkým nebo přátelům zážitek - nabídka muzikálů zde.

Katalog ke stažení

Naši parnteři

Facebook

Denně aktuální Lastminute nabídky zájezdů do Itálie - Caorle (VE).