Specialista na Caorle, Itálie... tel. 487 761 001

Autobusová doprava do Itálie


Zajištěna kvalitními, moderními a klimatizovanými autobusy našich smluvních partnerů. V každém autobuse je DVD, toaleta a během cesty je možnost zakoupení nápojů.
 

Odjezdy autobusů z ČR jsou ve STŘEDU a PÁTEK večer.
Příjezdy autobusů zpět do ČR jsou v PÁTEK a NEDĚLI v ranních hodinách.

Nabízíme možnost zakoupení zpátečních jízdenek do Caorle - viz. Letáček
Cena zpáteční jízdenky za osobu je 2.500 Kč.

Přesný čas odjezdu je uveden v pobytovém poukazu, který klienti obdrží spolu s pokyny k odjezdu. Během cesty jsou po 3–4 hod pravidelné bezpečnostní, hygienické a občerstvovací zastávky. Místenky na sedadla se nevystavují, zasedací pořádek v autobuse tvoří CK před odjezdem a místa v autobuse přiděluje na základě data objednání zájezdu a s ohledem na zdravotní stav klienta. K požadavkům klientů je přihlíženo dle možností. V autobuse se obsazují všechna sedadla, tzn. i poslední řada. Nelze počítat s volnými místy a požadavkům na samostatné dvousedadlo lze vyhovět pouze v případě, že autobus nebude zcela obsazen, a za příplatek. Trpíte-li nevolností nebo chcete-li z jakýchkoliv jiných důvodů místa v přední části autobusu, doporučujeme vám včasnou rezervaci zájezdu. Kupujete-li zájezd na poslední chvíli, neočekávejte prosím, že budete umístěni v přední části autobusu! Čekací doba na opozdilce je 15 minut. Vzhledem k nepředvídatelným událostem (dopravní situace, změny počasí, technické problémy) může dojít k prodloužení doby jízdy a tím vzniknout případná zpoždění. CK neodpovídá za zpoždění a neručí za škody, které mohou vzniknout cestujícím v jeho důsledku. Cestujícím v takovém případě nevzniká právo na odstoupení od smlouvy, případně ani nárok na jinou náhradu škody. Po dohodě s CK je možné přepravit i domácího mazlíčka za poplatek 900Kč/obousměrná.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:

Odjezdový den STŘEDA, PÁTEK ve večerních hodinách po trasách:

A) Nový Bor, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Mělník, Neratovice, Praha – Černý Most, Benešov, Tábor, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Kaplice

B) Nový Bor, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Mělník, Neratovice, Praha-Čerý Most, Humpolec, Pelhřimov, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Brno

 


Po dohodě s CK je možnost i jiných nástupních míst – pro skupiny zdarma, pro jednotlivce za příplatek dle kilometrů.
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo potvrdit nástupní místa do autobusu mimo stanovenou trasu při dosažení min. počtu 10 osob a v případě potřeby použít i svozové dopravy.

Nabízíme převoz samostatných zavazadel autobusem za příplatek 500 Kč / zavazadlo. Zajistíme také samostatnou dopravu bez ubytování z ČR do Itálie a zpět. Informace o ceně v CK.

ZAVAZADLA:

U autobusové dopravy je zdarma převoz jednoho zavazadla do hmotnosti 20 kg / osoba (není-li v pokynech na cestu uvedeno jinak). Zavazadla s váhou přesahující limit 20 kg / osoba mohou být z dopravy vyloučena. Z přepravy jsou vyloučena jízdní kola, isotermické tašky, balení PET lahví a další objemná zavazadla. Zákazník je povinen naložit si svá zavazadla do přepravního prostředku a v cílové stanici zavazadla ihned převzít. CK nepřebírá záruky za ztrátu nebo odcizení zavazadla. V případě ztráty nebo odcizení může zákazník požádat o pomoc zástupce dopravce nebo CK. Náhradu škody klient uplatňuje přímo u pojišťovny.

Obecně platí, že všechna zavazadla bez výjimky musí být označena visačkou se jménem, bydlištěm a telefoním číslem na majitele zavazadla.
 

Aktuální informace

Itálie, Benátsko
Nyní již bez povinnosti testu na Covid-19 a bez následné karantény.

Otevření našich hotelů v Caorle:
CATTO-SUISSE 03.06.2020
LUISA 15.06.2020

Od 27.04.20 je kancelář otevřená.

Katalog ke stažení

Naši parnteři

Facebook